7 خرداد 1399
|
کد خبر: ۱۴۷۶ تاریخ انتشار: سـه شنبه ، ۱۰ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۶:۰ تعداد بازدید: ۴۸۹

هفتمین جشنواره فیلم شهر برگزار می کند؛

کارگاه فشرده «ایده تا فیلمسازی» در 21 منطقه شهر تهران

به گزارش ستاد خبری هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، کارگاه های آموزشی فیلمسازی با استفاده از تلفن های همراه و دوربین های تصویربرداری خانگی و حرفه ای به همت موسسه تصویر شهر و با همکاری ستاد مدیریت محلات شهر تهران  در 21 منطقه برگزار می شود.

بنابراین گزارش، نخستین کارگاه آموزشی روز دوشنبه  9 اردیبهشت در مناطق 2 و 21 تهران برگزار شد.

کارگاه آموزشی روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه در مناطق 1، 3، 4 و 5، چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه در مناطق 16، 17، 19 و 20، پنجشنبه 12 اردیبهشت ماه در مناطق 6، 10، 12و 15 و شنبه 14 اردیبهشت ماه در منطقه 13 توسط داریوش یاری، حبیب اله بهمنی، علیرضا اسحاقی، آرمین ایثاریان، عادل تبریزی، حمیدرضا حافظی و حامد سلیمان زاده برگزار می شود.      

شرکت در کارگاه های «ایده تا فیلمسازی» بخش محله هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سراهای محله مراجعه کنند. 

یادآوری می شود ثبت نام آثار در بخش مسابقه سینمای ایران تا 15 اردیبهشت ماه و ثبت نام در بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران و محله تا پایان اردیبهشت ماه از طریق سایت جشنواره به نشانی www.shahrfilmfest.com ادامه دارد.

هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر توسط موسسه تصویر شهر به دبیری هاشم میرزاخانی در تابستان سال جاری در شهر تهران برگزار می شود.